Oxford cloth is water repellent, memory pearl cotton is moisture proof, and water resistant silver coated cloth keeps the dirty and cool, allowing you to have a better outdoor experience. 8 Sided folding, intimate elastic band design, easy to fasten and fasten, more convenient to carry.
| Color | Blue, Green, Red, Purple, Black |
|---|---|
| Material | See Description |
| Product Size | 15.35" x 11.42" |
| Imprint Size | 1.5" x 0.25" |
| Imprint Location | Front |
| Imprint Method | Silk Screen |
| Production Time | 15-20 days |
| Shipping Weight | 33 lbs |
| Product Number | PLA522 |
| Theme | Camping, Outdoors, Picnic |







