Dog Training Treat Pouch Bag
$9.25
PLA672
A durable, waterproof treat pouch with pockets for essentials like phones and waste bags, perfect for dog training and walks.
| Amount | Price | Price Code |
|---|---|---|
| 50 - 99 | $9.25 | R |
| 100 - 249 | $7.95 | R |
| 250 - 499 | $5.55 | R |
| 500 - 999 | $4.63 | R |
| 1,000 - 2,999 | $3.93 | R |
| 3,000+ | $3.32 | R |
Offer highest quality pet products is our goal, treat bag is made of durable waterproof nylon fabric, inner is easy cleaning high density nylon cloth,reinforced zippers, With pockets on each side, one is perfect to hold your smartphone, money, key or card. Another for poop waste bags, keep your training session or daily walk tidy with quick, easy to remove waste bags from your built-in bag dispenser. This dog training pouch with adjustable waist belt, perfect fits waistline from 24″ – 44″.
| Color | Blue, Pink, Brown |
|---|---|
| Material | See Description |
| Product Size | 6.69" x 5.9" |
| Imprint Size | 1.5" x 1.5" |
| Imprint Location | Front |
| Imprint Method | Silk Screen |
| Production Time | 15-20 days |
| Shipping Weight | 49 lbs |
| Product Number | PLA672 |
| Theme | Household, Outdoors, Pet, Walking |











