Dress up your pup with this durable nylon dog leash. It’s perfect for veterinary offices, kennels, grooming services, humane societies and specialty breed associations. This versatile leash comes in a variety of colors. Get your paws on this great promotional product!
| Color | Blue, Red, Green, Yellow, Orange, Black |
|---|---|
| Material | See Description |
| Product Size | 47.2" x 0.98" |
| Imprint Size | 1.5" x 1.5" |
| Imprint Location | Front |
| Imprint Method | Silk Screen |
| Production Time | 15-20 days |
| Shipping Weight | 56 lbs |
| Product Number | PLA198 |
| Theme | Outdoors, Pet, Running |

















