Christmas Santa Motorcycle Helmet Cover
$28.10
PLA912
A Christmas-themed helmet cover made of soft, fluffy material that protects helmets from dust and debris while riding.
| Amount | Price | Price Code |
|---|---|---|
| 100 - 299 | $28.10 | R |
| 300 - 499 | $27.42 | R |
| 500 - 999 | $26.03 | R |
| 1,000 - 2,999 | $23.88 | R |
| 3,000 - 4,999 | $13.87 | R |
| 5,000+ | $12.57 | R |
This Santa Claus helmet cover is suitable for most types of helmets, motorcycle helmets, ski helmets, riding helmets, the size of the helmet cover is universal, which means it fits almost all helmet sizes.The extremely high elasticity allows the furry helmet cover to almost fit the helmet;The large hole of the mask, as long as it is adjusted to the correct position, it will not affect the use of the mask and limit the field of vision;Fluffy and soft christmas helmet cover motorcycle can protect your helmet from dust and debris when riding fast; In addition, it can be easily put on and taken off;can be used for long time. (Cover Only. Helmet Not Included)
| Color | Red |
|---|---|
| Material | See Description |
| Product Size | 13.8" x 27.6" |
| Imprint Size | 1.5" x 1.5" |
| Imprint Location | Front |
| Imprint Method | Silk Screen |
| Production Time | 15-20 days |
| Shipping Weight | 53 lbs |
| Product Number | PLA912 |
| Theme | Biking, Cycling |













