Car Backseat Hanging Organizer
$21.77
PLA644
A car backseat hanging organizer with multiple pockets for storing items like bottles, books, and snacks to keep the car tidy.
| Amount | Price | Price Code |
|---|---|---|
| 50 - 99 | $21.77 | R |
| 100 - 249 | $10.87 | R |
| 250 - 499 | $9.32 | R |
| 500 - 999 | $8.15 | R |
| 1,000 - 2,999 | $4.63 | R |
| 3,000+ | $4.22 | R |
The premium storage bag comes with three three strips on the back, firm enough, no worries about falling off.This car mesh boot bag has plenty of pockets and storage space, so you can put some stuffs( bottles, books, magazines, snacks, refreshments, drinks, etc.) into it to keep the car clean and tidy.
| Color | Blue, Gray, Black |
|---|---|
| Material | See Description |
| Product Size | 34.0" x 18.89" |
| Imprint Size | 1.5" x 0.25" |
| Imprint Location | Front |
| Imprint Method | Silk Screen |
| Production Time | 15-20 days |
| Shipping Weight | 36 lbs |
| Product Number | PLA644 |
| Theme | Automotive |











