Custom printed personalised pens with your details. Choose your favourite font, colour and the option to add your logo.Comes with black ink as standard, ideal for office work. Ideal for various events or as give away promotional item.
| Color | Brown |
|---|---|
| Material | See Description |
| Product Size | 5.5" x 0.64" |
| Imprint Size | 1.5" x 0.25" |
| Imprint Location | Front |
| Imprint Method | Silk Screen |
| Production Time | 15-20 days |
| Shipping Weight | 53 lbs |
| Product Number | PLA551 |
| Theme | College, Education, Office, Writing |









