Wireless Magnetic Fast Charging Station
$47.20
PLA159
A 3-in-1 wireless charging station with QI certification, offering simultaneous charging for iPhones, AirPods, and iWatches.
| Amount | Price | Price Code |
|---|---|---|
| 50 - 149 | $47.20 | R |
| 150 - 299 | $44.28 | R |
| 300 - 499 | $40.52 | R |
| 500 - 999 | $37.95 | R |
| 1,000 - 4,999 | $35.15 | R |
| 5,000+ | $33.20 | R |
Our new wireless charger station can charge 3 devices at the same time. The 3-in-1 charger stand can charge your iPhone, AirPods, and iWatch at the same time. This allows you to get rid of the clutter of your desktop and eliminate the need for countless charging heads. The wireless charger is QI certified, adopts multiple intelligent protection technologies, overcharge protection and temperature control, and does not harm the device when charging overnight.
| Color | White |
|---|---|
| Material | See Description |
| Product Size | 3.92" x 7.74" |
| Imprint Size | 1.5" x 1.5" |
| Imprint Location | Front |
| Imprint Method | Silk Screen |
| Production Time | 15-20 days |
| Shipping Weight | 44 lbs |
| Product Number | PLA159 |
| Theme | Business, Executive, Office, Phone, Travel |











