This universal adapter plug is compatible for use in over 150 countries. It solves your charging problem during overseas travel.This all in one travel adapter is integrated with US/EU/UK/AU plugs, 2 USB charging ports and 1 universal socket, this all in one plug adapter is supporting sockets/plugs from more than 150 countries and compatible with almost all USB devices.
| Color | White |
|---|---|
| Material | See Description |
| Product Size | 2.75" x 2" x 2.3" |
| Imprint Size | 1.5" x 1.25" |
| Imprint Location | Front |
| Imprint Method | Silk Screen |
| Production Time | 15-20 days |
| Shipping Weight | 51 lbs |
| Product Number | PLA138 |
| Theme | Travel |













