Fits up to 1.5″ diameter poles on beach and patio umbrellas; 17″ diameter x 2″ tall, weighs 1 pound; Features four 3.75″ diameter x 2″ deep cup holders and four 5″ long x 4.25″ wide snack trays. Made from durable, sturdy, and lightweight weatherproof plastic material to ensure longevity and is also easy to clean. Place bottles, cups, drinks, snacks, phones, and more on this umbrella table accessory to keep them out of the sand when not in use.
| Color | White |
|---|---|
| Material | See Description |
| Product Size | 17.0" x 17.0" |
| Imprint Size | 1.5" x 0.25" |
| Imprint Location | Front |
| Imprint Method | Silk Screen |
| Production Time | 15-20 days |
| Shipping Weight | 41 lbs |
| Product Number | PLA535 |
| Theme | Automotive, Office, Travel |













