Solar Calculator NoteBook with Pen
$11.10
PLA527
A multi-functional gift combining a notepad, pen, and built-in calculator for organizational and calculation needs.
| Amount | Price | Price Code |
|---|---|---|
| 50 - 99 | $11.10 | R |
| 100 - 249 | $9.65 | R |
| 250 - 499 | $8.05 | R |
| 500 - 999 | $6.90 | R |
| 1,000 - 2,999 | $6.03 | R |
| 3,000+ | $3.88 | R |
Gift your loved ones something very handy and useful. A personal calculator diary with a Ball Pen. Perfect for corporate gifting. This can be used as an organizer, planner, notepad and etc. Its multipurpose and very handy. Package Contents: Spiral Diary + Pen + In Built Calculator – 1 Pc each. Perfect for Corporate Gifting. Branding is available.
| Color | Brown |
|---|---|
| Material | See Description |
| Product Size | 5.51" x 7.09" |
| Imprint Size | 1.5" x 0.25" |
| Imprint Location | Front |
| Imprint Method | Silk Screen |
| Production Time | 15-20 days |
| Shipping Weight | 33 lbs |
| Product Number | PLA527 |
| Theme | College, Education, Office, Writing |





