Extremely high-quality soft microfiber cloth absorbs and removes surface dust, oil, smudges, fingerprints, and grime. Leaves no streaks, scratches, marks, or lint. Perfectly cleans all delicate surfaces.Multi-purpose microfiber cleaning cloth can safely wipe any delicate surface, such as glasses, mobile phone screens, LCD TV screens, tablet computers, car rearview mirrors, camera lenses, goggles, cosmetic mirrors, helmets, to meet your various needs.It can be washed repeatedly to ensure long term use. Won’t lose any cleaning power after washing.
| Color | Various |
|---|---|
| Material | See Description |
| Product Size | 5.91" x 5.91" |
| Imprint Size | 1.5" x 0.25" |
| Imprint Location | Front |
| Imprint Method | Silk Screen |
| Production Time | 15-20 days |
| Shipping Weight | 53 lbs |
| Product Number | PLA868 |
| Theme | Banking, Club, Education, Medical, Office |









