Santa Costume Mask
$3.27
PLA365
A Santa Costume Mask made of waterproof Oxford cloth with adjustable straps and internal storage compartments for added functionality.
| Amount | Price | Price Code |
|---|---|---|
| 50 - 99 | $3.27 | R |
| 100 - 249 | $2.97 | R |
| 250 - 499 | $2.70 | R |
| 500 - 999 | $2.44 | R |
| 1,000 - 2,999 | $1.84 | R |
| 3,000+ | $0.97 | R |
Waterproof Oxford cloth, polyester lining. The fabric is made of waterproof fabric, the material is tougher and more resistant to tearing. S-shaped shoulder straps and breathable pearl cotton pressure relief pads realize a comfortable and relaxing shoulder strap design. The spacious internal space is convenient for storing 2-3 days of travel clothes. There are computer bags, mobile phone bags, pencil bags, and credential bags. Can easily accommodate a 15.6-inch laptop. Lightweight and portable. Intimate external USB charging port. This is a great way to charge or recharge without opening all equipment. Add your school, sports team, organization, or company logo, badge, or message to customize.
| Color | Red/White |
|---|---|
| Material | See Description |
| Product Size | 9.84" x 7.48" |
| Imprint Size | 1.5" x 0.25" |
| Imprint Location | Front |
| Imprint Method | Silk Screen |
| Production Time | 15-20 days |
| Shipping Weight | 120 lbs |
| Product Number | PLA365 |
| Theme | Christmas, Fashion, Holiday, Party, Winter |













