This TPR bead squeeze ball has a clear cover filled with colourful beads that provide a soft touch when squeezed. Customise it with your logo for branding exposure. It’s great for stress relief, physical therapy, exercise, and fun!
| Color | Blue, Red |
|---|---|
| Material | TPR |
| Product Size | 2.4 " |
| Imprint Size | 1" x 1" |
| Imprint Location | center |
| Imprint Method | Silkscreen |
| Keywords | Anxiety Reliever, Soft Pressure, Promotional Item, Mental Wellness |
| Production Time | 25-35 business days |
| Rush Time | 15-18 business days |
| Packaging | opp bag |
| Package Size | 100 per Case |
| Shipping Weight | 17.6 lbs |
Related products

Full-Color Print Playing Game Cards
$0.74 - $4.41
Natural Wood Baby Teething Rattle
$2.00 - $4.00
Asian-Inspired Wooden Checkers
$23.33 - $28.31
Enchanted Castle Popup Card
$3.30 - $0.00









