Adjustable and stretchable Strap. Good for most outdoor activities, sports, like Jogging, Hiking, Running, Cycling, Traveling, Gym. Keeps your belongings safety to prevent pickpockets. Suitable for carrying money, Phone, pen, passport, MP3 etc.
| Color | Black, Dark Green, Blue, Orange, Green |
|---|---|
| Material | See Description |
| Product Size | 19.0" x 4.52" |
| Imprint Size | 1.5" x 0.25" |
| Imprint Location | Front |
| Imprint Method | Silk Screen |
| Production Time | 15-20 days |
| Shipping Weight | 43 lbs |
| Product Number | PLA770 |
| Theme | Fitness, Racing, Running, Walking |











