RFID Credit Card Holder with Money Clip
$7.78
PLA965
A slim, RFID-blocking aluminum card holder with a money clip for convenient carrying of cards and cash.
| Amount | Price | Price Code |
|---|---|---|
| 100 - 299 | $7.78 | R |
| 300 - 499 | $7.43 | R |
| 500 - 999 | $6.47 | R |
| 1,000 - 2,999 | $6.12 | R |
| 3,000 - 4,999 | $5.77 | R |
| 5,000+ | $4.50 | R |
The RFID Credit Card Holder is made of high quality Aluminium. A slight light body, Fashionable and convenient appearance , RFID blocking protection design, Let everyone be free from the heavy purse Strings.Carry your cards in style with this adult’s aluminum credit card holder with automatic card pop feature. Lightweight and durable, this sleek card holder is easily accessible with its automatic card pop feature.Our Credit card money clip Wallet Holds 1-12 cards without stretching out. The Slim wallet is idea for carrying business cards, credit card and debit cards. Customized design is available.
| Color | Beige, Olive Green, Blue, Gray, Red, Black, Light Gray, Dark Blue, Silver |
|---|---|
| Material | See Description |
| Product Size | 3.35" x 2.12" x 0.5" |
| Imprint Size | 1.5" x 1.5" |
| Imprint Location | Front |
| Imprint Method | Silk Screen |
| Production Time | 15-20 days |
| Shipping Weight | 51 lbs |
| Product Number | PLA965 |
| Theme | Aviation, Business, Gift, Outdoors, Travel |













