This solid wood baseball bat features a superior grip thanks to its natural wood material. A glossy lacquer finish adds an extra layer of quality, making it perfect for giveaways and promotional events. Get your business noticed with this stylish bat!
| Color | Assorted |
|---|---|
| Material | Wood |
| Product Size | 25 " |
| Imprint Size | 6" Wx 2" H |
| Imprint Location | Surface |
| Imprint Method | Silkscreen, Unimprinted |
| Keywords | Athletic Gift, Fan Merchandise, Sports Merchandise, Branded Sporting Accessory |
| Production Time | 15 business days |
| Rush Time | No Rush Service |
| Packaging | Individual Poly Bag |
| Package Size | 50 per Carton |
| Shipping Weight | 42 lbs |
Related products

2-Tray Fishing Tackle Storage Case
$14.83 - $18.97
Fold-Up Chair with Carry Bag
$11.74 - $20.36
Personalized Sweat Headband
$0.89 - $2.94
Collapsible Drink Flask With Carabiner
$8.58 - $10.83











