In addition to commuter passes, it can be safely used as a case for employee ID cards, student ID cards, insurance cards, and My Number cards.Interior pouch organizes change and protects cards.Small size card holder is perfect to fit in your pocket or handbag..The perfect credit card holder wallet for men and women.A card holder for everyday use. Actual capacity depends on card thickness.
| Color | Red, Purple, Brown, Black, Blue |
|---|---|
| Material | See Description |
| Product Size | 4.13" x 2.75" x 0.79" |
| Imprint Size | 1.5" x 1.5" |
| Imprint Location | Front |
| Imprint Method | Silk Screen |
| Production Time | 15-20 days |
| Shipping Weight | 51 lbs |
| Product Number | PLA954 |
| Theme | Business, Money, Shopping, Trade Show, Travel |











