Keep your cards organized and unbent by getting this universal card case. Can be used to carry business cards, credit cards and ID. Snap close for security. Aluminum outer shell ensure durability. Fits up to 22 business cards or 11 credit cards.
| Color | Black, Blue, Red, Brown, Purple |
|---|---|
| Material | See Description |
| Product Size | 4.5" x 3.0" x 0.75" |
| Imprint Size | 1.5" x 1.5" |
| Imprint Location | Front |
| Imprint Method | Silk Screen |
| Production Time | 15-20 days |
| Shipping Weight | 53 lbs |
| Product Number | PLA557 |
| Theme | Birthday, Business, Security |











