The keychain can hold keys together to avoid losing or forgetting them. It easily fits into your pocket, purse or bag and can be taken anywhere.The keychain protects the surface of your keys from scratches, scuffs, or other damage. Especially for keys with metal surfaces, keychains can effectively prevent scratches.
| Color | Gray, Black, Blue, Red, Orange, Pink, Yellow, Green, Purple, White |
|---|---|
| Material | See Description |
| Product Size | 2.7" x 0.8" |
| Imprint Size | 1.5" x 1.5" |
| Imprint Location | Front |
| Imprint Method | Silk Screen |
| Production Time | 15-20 days |
| Shipping Weight | 56 lbs |
| Product Number | PLA572 |
| Theme | Anniversary, Automotive, Business, Decoration, Trade Show |











