PU Leather Desk Mouse Pad Protector
$8.68
PLA539
A PU leather desk mouse pad protector offers water-resistant, heat-resistant protection for your desktop while enhancing comfort during use.
| Amount | Price | Price Code |
|---|---|---|
| 50 - 99 | $8.68 | R |
| 100 - 249 | $7.62 | R |
| 250 - 499 | $7.23 | R |
| 500 - 999 | $6.20 | R |
| 1,000 - 2,999 | $5.43 | R |
| 3,000+ | $4.82 | R |
ater resistant and heat resistant material makes this desk blotter durable. You can use comfortable or smooth sides you like. Soft surface of desk mat will make you enjoy writing, typing and browsing. Bring a modern and professional atmosphere when you put it on your desktop.
| Color | Black, Blue, Brown, Pink, Green |
|---|---|
| Material | See Description |
| Product Size | 23.0" x 12.0" |
| Imprint Size | 1.5" x 0.25" |
| Imprint Location | Front |
| Imprint Method | Silk Screen |
| Production Time | 15-20 days |
| Shipping Weight | 41 lbs |
| Product Number | PLA539 |
| Theme | Banking, Business, Executive, Gift, Office |













