Pen clip designed on the right side, useful for office,business and school. It is very comfortable and practical when working at a standing desk. It is great for conference writing,file sign, travelling, business trip. High quality pu leather,durable and good feeling.
| Color | Blue, Purple, Pink, Green, Black, Orange, Red |
|---|---|
| Material | See Description |
| Product Size | 13.0" x 9.0" |
| Imprint Size | 1.5" x 0.25" |
| Imprint Location | Front |
| Imprint Method | Silk Screen |
| Production Time | 15-20 days |
| Shipping Weight | 48 lbs |
| Product Number | PLA639 |
| Theme | Business, Office, Writing |











