Wooden Serving Bowls. It is portable and washable, anti- fall also, a salad bowl, and no need to worry about it will fragile.Made from premium wood material, durable to use. Simple and elegant style, any occasion.
| Color | Brown |
|---|---|
| Material | See Description |
| Product Size | 3.94" x 2.56" |
| Imprint Size | 1.5" x 0.25" |
| Imprint Location | Front |
| Imprint Method | Silk Screen |
| Production Time | 15-20 days |
| Shipping Weight | 39 lbs |
| Product Number | PLA601 |
| Theme | Household, Kitchen, Restaurant |











