Plum Spinning Top Toy
$2.28
PLA761
The Plum Spinning Top Toy combines fidget spinner and pop bubble elements for stress relief and improved concentration.
| Amount | Price | Price Code |
|---|---|---|
| 250 - 299 | $2.28 | R |
| 300 - 499 | $1.88 | R |
| 500 - 999 | $1.60 | R |
| 1,000 - 2,999 | $1.48 | R |
| 3,000 - 4,999 | $0.98 | R |
| 5,000+ | $0.74 | R |
Silicone Finger Push Fidget Bubble Spinner, it is a combination of fidget spinner and pop fidget toy both of which are good ways to release pressure. Suitable for kids and adults, especially people with Autism, ADHD and trouble concentrating.
| Color | Purple, Blue/Yellow/Red, Green/Pink/Purple, Purple/Blue/Pink, Red/Blue/Purple, Yellow/Green/Purple |
|---|---|
| Material | See Description |
| Product Size | 2.5" x 2.5" |
| Imprint Size | 1.5" x 0.25" |
| Imprint Location | Front |
| Imprint Method | Silk Screen |
| Production Time | 15-20 days |
| Shipping Weight | 49 lbs |
| Product Number | PLA761 |
| Theme | Entertainment, Executive, Fun, Games, Office |











