This soft silicone lanyard with a phone holder and card sleeve is the perfect way to keep your phone, credit cards and keys together. It fits snugly and securely so you don’t have to worry about losing anything!
| Color | Light Blue, Red, Gold, Green, Orange, Pink |
|---|---|
| Material | Silicone |
| Product Size | 6 " x 3 " |
| Imprint Size | 1 1/2" x 1 1/2" |
| Imprint Location | Front |
| Imprint Method | Silkscreen,Pad print |
| Keywords | Id Badge Holder, Hands-Free Accessory |
| Production Time | 20 business days |
| Rush Time | 16 business days |
| Packaging | Opp bag |
| Package Size | 300 per Case |
| Shipping Weight | 22.56 lbs |
Related products

Clip-On LED Safety Reflector with Blinking Light
$1.13 - $1.83
PVC ID Card Holder With Lanyards
$2.93 - $5.90
Retractable ID Badge Holder With Lanyards
$2.43 - $3.95
Leather ID Badge Holder
$3.18 - $8.90











