Multi-Purpose Gutter Cleaning Scoop for Leaves & Debris
$9.27
PVDA120
A lightweight and durable scoop for efficient gutter cleaning and outdoor maintenance tasks.
| Amount | Price | Price Code |
|---|---|---|
| 100 - 299 | $9.27 | R |
| 300 - 499 | $9.14 | R |
| 500 - 999 | $8.50 | R |
| 1,000 - 2,999 | $7.78 | R |
| 3,000 - 4,999 | $3.33 | R |
| 5,000+ | $3.15 | R |
This practical scoop is designed for efficient gutter cleaning and outdoor maintenance. It easily removes leaves and debris from gutters, gardens, and orchards. Lightweight and durable, it provides a convenient solution for various cleaning tasks.
| Color | Green |
|---|---|
| Material | See Description |
| Product Size | 16.9291338" x 3.74015748" |
| Imprint Size | 1.0" x 1.0" |
| Imprint Location | Front |
| Imprint Method | Screen printed |
| Production Time | 8-10 days |
| Shipping Weight | 28.6 lbs |
| Product Number | PVDA120 |
| Theme | Cleaning, Gardening, Household, Patio |









