Mini Humidifier With Light
$7.75
PLA240
A mini humidifier with a light feature for quiet operation, multiple spray modes, and auto shut-off for bedrooms, offices, or nurseries.
| Amount | Price | Price Code |
|---|---|---|
| 50 - 99 | $7.75 | R |
| 100 - 249 | $7.38 | R |
| 250 - 499 | $7.03 | R |
| 500 - 999 | $6.57 | R |
| 1,000 - 2,999 | $4.92 | R |
| 3,000+ | $3.57 | R |
Small humidifiers 350ml desk humidifiers, the liquid water is atomized into micron-sized water particles by ultrasonic vibration. Whisper-quiet operation, silence operation below 30dB allows you to sleep easily in a comfortable and quiet environment. Night Light Function, Two Spray Modes,continuous spray & intermittent spray. Auto Shut-Off for bedroom, babies room, office, home, automatic power failure and water shortage protection. The duration of the spray can last up to 4 hours and the intermittent spray can last up to 8 hours.USB port. Choose your color and add your brand to complete the promotional look.300kgs over quoted with ocean shipping.
| Color | White, Green, Pink |
|---|---|
| Material | See Description |
| Product Size | 2.75" x 2.75" x 5.12" |
| Imprint Size | 1.5" x 0.25" |
| Imprint Location | Front |
| Imprint Method | Silk Screen |
| Production Time | 15-20 days |
| Shipping Weight | 40 lbs |
| Product Number | PLA240 |
| Theme | Health, Household, Light |













