This is small size imported buck brand knife. It is made with steel and wooden material. This knife have very sharp and shiny folding blade. It can be carry easily.
| Color | Black, Brown |
|---|---|
| Material | See Description |
| Product Size | 4.52" x 1.7" |
| Imprint Size | 1.5" x 1.5" |
| Imprint Location | Front |
| Imprint Method | Silk Screen |
| Production Time | 15-20 days |
| Shipping Weight | 50 lbs |
| Product Number | PLA701 |
| Theme | Biking, Camping, Emergency, Hiking, Travel |











