This Luminary Bags create a fantastic light pathway in dark areas with stars and moon design, perfect decorations for weddings, valentine, engagement, marriage proposal, Halloween, birthday, etc. Don’t worry about risks of the fire incident, our candle bag is made of non-flammable materials. It produces no flames, no smoke, and no carbon emission, or you can use flameless tea light candles instead of real candles.
| Color | White, Brown |
|---|---|
| Material | See Description |
| Product Size | 10.23" x 5.9" |
| Imprint Size | 1.5" x 0.25" |
| Imprint Location | Front |
| Imprint Method | Silk Screen |
| Production Time | 15-20 days |
| Shipping Weight | 50 lbs |
| Product Number | PLA712 |
| Theme | Decoration, Fall, Halloween |











