LED Lunar Air Humidifier Moon Lamp
$23.00
PLA664
The LED Lunar Air Humidifier Moon Lamp humidifies and purifies air while diffusing fragrance for relaxation.
| Amount | Price | Price Code |
|---|---|---|
| 50 - 99 | $23.00 | R |
| 100 - 249 | $20.17 | R |
| 250 - 499 | $17.20 | R |
| 500 - 999 | $15.57 | R |
| 1,000 - 2,999 | $9.25 | R |
| 3,000+ | $7.13 | R |
It can be used as diffuser, humidifier and Air Purifier. Adding several drops of oil into the water, it will fill your space with fragrance. You can also use it as a humidifier without oils to add more moisture to the air-conditioner room. Wood Grain: Natural wood grain look and unique design. Makes you feel relax with it’s zen-style outlook. Decorate your room well. This Aromatherapy Humidifier can volatilize fragrance help purify and improve air quality and decrease tension.
| Color | Dark Brown, Light Brown |
|---|---|
| Material | See Description |
| Product Size | 3.94" x 3.94" |
| Imprint Size | 1.5" x 0.25" |
| Imprint Location | Front |
| Imprint Method | Silk Screen |
| Production Time | 15-20 days |
| Shipping Weight | 53 lbs |
| Product Number | PLA664 |
| Theme | Bathroom, Household, Party |









