Leather Golf Tee Holder implement 5 golf tees. This genuine leather belt pouch conveniently organizes and provides quick access to 5 golf tees on the course. Its compact, clip-on design is durable, lightweight, and keeps tees secure without hindering your swing, making it an essential and stylish accessory for every golfer.
| Color | Black, Brown |
|---|---|
| Material | See Description |
| Product Size | 3.7" x 3.7" x 2.7" |
| Imprint Size | 1.0" x 1" |
| Imprint Location | Front |
| Imprint Method | Screen printed |
| Production Time | 15-20 days |
| Shipping Weight | 29.0 lbs |
| Product Number | PVSO198 |
| Theme | Exercise, Gardening, Outdoors, Sports |











