Made of ABS. Key Finder will help you and your family find your misplaced keys, purses or other valuable items in seconds. Also it can take awesome wide angle selfies from your front or rear facing cameras, Works as remote shutter for self-portrait capture the happiest moment easily.A thoughtful gift for your family and friends.APP remotely control,Download free APP “iSearching” then pair it with your smart phone.
| Color | Blue, Pink, Purple, Black, White |
|---|---|
| Material | See Description |
| Product Size | 1.49" x 1.49" x 0.3" |
| Imprint Size | 1.5" x 1.25" |
| Imprint Location | Front |
| Imprint Method | Silk Screen |
| Production Time | 15-20 days |
| Shipping Weight | 45 lbs |
| Product Number | PLA097 |
| Theme | Automotive, Gift, Trade Show, Travel |











