28in-67″ Halloween Cape Cloak is a versatile gift that will impress clients. Perfect for dress-up, role play, and stage costuming, it’s ideal for witches, vampires, royalty, Christmas parties, Halloween parties, and masquerade balls. Available in four sizes, with a hat size of 14″. Custom logo options are available, making it a great promotional gift for your company. Suitable for boys, girls, and adults.Available size: 28 “, 35 “, 43 “, 51 “, 59 “
| Color | Purple, Green, Black, Blue, Red, Wine Red |
|---|---|
| Material | See Description |
| Product Size | 67" |
| Imprint Size | 5.0" x 8.0" |
| Imprint Location | Back |
| Imprint Method | Silkscreen |
| Production Time | 10-15 days |
| Shipping Weight | 67.0 lbs |
| Product Number | PVP0777 |
| Theme | Birthday, Children, Decoration, Halloween, Party |















