Multiple Sizes: 5 Liter to 30 Liter to meet your demands on different occasions. 5L, 10L include one adjustable and removable shoulder strap for cross-body, 20L, 30L, include two straps for backpack style carrying.
| Color | Red, White, Purple, Blue, Yellow, Orange, Orange, Black |
|---|---|
| Material | See Description |
| Product Size | 11" x 7.4" x 14.5" |
| Imprint Size | 1.5" x 0.25" |
| Imprint Location | Front |
| Imprint Method | Silk Screen |
| Production Time | 15-20 days |
| Shipping Weight | 41 lbs |
| Product Number | PLA172 |
| Theme | Camping, Hiking, Summer, Swimming, Travel |











