Dog Poop Bag Dispenser with Hand Sanitizer Bottle
$5.93
PLA297
A dog poop bag dispenser with a built-in hand sanitizer bottle for convenient waste disposal and hygiene on walks.
| Amount | Price | Price Code |
|---|---|---|
| 50 - 99 | $5.93 | R |
| 100 - 249 | $5.21 | R |
| 250 - 499 | $4.91 | R |
| 500 - 999 | $4.73 | R |
| 1,000 - 2,999 | $3.09 | R |
| 3,000+ | $2.56 | R |
the dog, and get the poop bag easily. Multifunctional: our dispenser equipped with empty hand sanitizer bottle, which you can carry it when walking your dog. It would be convenient to sterilize and keep your hands clean especially after handling the dog poop. Fashionable design: classic black appearance design, whether you go to the park for a walk, go shopping or travel, it would be a fashionable scenery line. Material safety: the dispenser is made of pp material, comfortable to handle, soft but not easy to deform. Equipped with metal lock, you can use it for a long time.
| Color | Black, Blue, Green |
|---|---|
| Material | See Description |
| Product Size | 7.6" x 1.57" |
| Imprint Size | 1.5" x 1.5" |
| Imprint Location | Front |
| Imprint Method | Silk Screen |
| Production Time | 15-20 days |
| Shipping Weight | 51 lbs |
| Product Number | PLA297 |
| Theme | Animal, Cleaning, Pet |













