shape, very cute, cool, useful and fashion, creative and interesting props to take with!It starts quickly without dragging, requires minimal pressure from your hand, and delivers , clean-lines every timing.Interesting car pens made of quality plastic material, durable and easy to use.
| Color | Yellow, Gray, Orange, Red, Blue, Black |
|---|---|
| Material | See Description |
| Product Size | 5.4" |
| Imprint Size | 1.5" x 1.5" |
| Imprint Location | Front |
| Imprint Method | Silk Screen |
| Production Time | 15-20 days |
| Shipping Weight | 36 lbs |
| Product Number | PLA648 |
| Theme | Children, Games, Office, Writing |













