Waiter corkscrew that can handle an older, natural, fragile or synthetic cork very well. Small enough to fit in your palm, easy to pack for picnics, road trips, and other travel. Perfect for waiters, sommeliers, bartenders and every wine enthusiast.
| Color | Black |
|---|---|
| Material | See Description |
| Product Size | 4.71" x 1.41" |
| Imprint Size | 1.5" x 1.5" |
| Imprint Location | Front |
| Imprint Method | Silk Screen |
| Production Time | 15-20 days |
| Shipping Weight | 53 lbs |
| Product Number | PLA560 |
| Theme | Automotive, Drinking, Kitchen |











