Take a swing for the fences with the baseball bat shaped ballpoint pen! Available in three sizes, this sporty promotion can be customized with a team name, brand logo, advertising slogan and more. It’s a perfect item for stadium giveaways, Little League team fundraisers, sporting goods stores, etc.
| Color | Brown |
|---|---|
| Material | See Description |
| Product Size | 7.87" x 0.62" |
| Imprint Size | 1.5" x 1.5" |
| Imprint Location | Front |
| Imprint Method | Silk Screen |
| Production Time | 15-20 days |
| Shipping Weight | 53 lbs |
| Product Number | PLA904 |
| Theme | Education, Office, Sports, Writing |









