Activate and warm up immediately. 3 adjustable temperatures to match your preferences – from gentle warmth to deep heat. Portable warmer fits jeans, yoga pants, gloves, or mini purses without bulk. Perfect for chilly commutes, winter walks, or cozy nights in. Safety Tip: The hand warmer is designed for hand use only.
| Color | Blue, Gold, Rose Gold, Silver, Black |
|---|---|
| Material | See Description |
| Product Size | 4.0" x 2.4" |
| Imprint Size | 1.5" x 1.5" |
| Imprint Location | Front |
| Imprint Method | Silk Screen |
| Production Time | 15-20 days |
| Shipping Weight | 44 lbs |
| Product Number | PLA942 |
| Theme | Emergency, Phone, Travel, Weather, Winter |













