Experience clear and safe grooming with our anti-fog, unbreakable mirrors. Easily use in the shower on glass, mirrors, and shiny tiles. No need for messy adhesives or suction cups – simply remove, reuse, and take on-the-go. Cleaning is a breeze, just wipe and reapply for a hygienic mirror every time.
| Color | Various |
|---|---|
| Material | Silicone |
| Product Size | 6.5"x 5.75" |
| Imprint Size | 1"x1" |
| Imprint Location | front |
| Imprint Method | Silkscreen |
| Keywords | Portable Reflection, Bathroom Accessory, Effortless Cleaning, Shatterproof Reflection |
| Production Time | 5-8 business days |
| Rush Time | No Rush Service |
| Packaging | Bulk |
| Package Size | 250 per Carton |
| Shipping Weight | 44 lbs |
Related products

6 Cube-Shaped Granite Ice Stones With Wooden Tray
$3.82 - $6.32
Convenient Breakfast Two-Slice Toaster
$18.17 - $63.50
Custom Silicone Door Stopper
$0.35 - $1.51
Multi-Functional Pencil Desk Holder Clock
$2.93 - $7.75











