Great for traveling in hot summer weather, take it with you anywhere you go,USB Mini Fan. Low noise when it is working and afford you a relaxing time. Efficient power and conversion circuitry minimize the loss to save energy and protect environment. Desktop shake head fan: for indoor and outdoor use, fan can produce natural wind to keep you cool when reading, doing sports, waiting , your partner in such hot summer.
| Color | White, Black, Pink |
|---|---|
| Material | See Description |
| Product Size | 5.5" x 4.7" |
| Imprint Size | 1.5" x 1.5" |
| Imprint Location | Front |
| Imprint Method | Silk Screen |
| Production Time | 15-20 days |
| Shipping Weight | 53 lbs |
| Product Number | PLA903 |
| Theme | Outdoors, Travel |













