Good gift for children or Student or yourself,Interesting Ballpoint Pens.cheap racing pen can be used as a small gift for kids.It is a good and cheap gift for friends who like racing cars and racers.Designed with Sports car shaped, looks cool and vivid,retractable pen,the refill of this racing pen is replaceable. When the original refill is finished, you can replace it with a new refill, which is very practical.Good gift for children or Student or yourself,Interesting Ballpoint Pens.Cheap racing pen can be used as a small gift for kids.It is a good and cheap gift for friends who like racing cars and racers.The store can send it as a small gift to the customer.
| Color | Yellow, Gray, Orange, Red, Blue, Black |
|---|---|
| Material | See Description |
| Product Size | 5.4" |
| Imprint Size | 1.5" x 0.25" |
| Imprint Location | Front |
| Imprint Method | Silk Screen |
| Production Time | 15-20 days |
| Shipping Weight | 48 lbs |
| Product Number | PLA637 |
| Theme | Children, Games, Office, Writing |











