This massage comb has a detachable round bristle head, which is easy for you to clean after using for a while.With the characteristics of anti-static, the hairbrush can easily comb your tangled hair without causing pain or damage to your hair and can help massage your scalps gently and effectively.Made of high-quality ABS material, it provides you with a comfortable experience.
| Color | White |
|---|---|
| Material | See Description |
| Product Size | 7.87" x 1.57" |
| Imprint Size | 1.5" x 0.25" |
| Imprint Location | Front |
| Imprint Method | Silk Screen |
| Production Time | 15-20 days |
| Shipping Weight | 46 lbs |
| Product Number | PLA144 |
| Theme | Beauty, Health |











