This ornament is ideal for festive decorating – hang it on your Christmas tree, mantelpiece, or use it to embellish your Christmas presents. Perfect for parties, festivals, weddings, or to add cheer to any home or garden.
| Color | Red, Gold, Silver |
|---|---|
| Material | Polyester |
| Product Size | 2 2/7 " |
| Imprint Size | 1/2" x 1/2" |
| Imprint Location | As Request |
| Imprint Method | Unimprinted, Silkscreen |
| Keywords | Festive Trimming, Joyous Display, Event Decoration, Yuletide Charm |
| Production Time | 15 business days |
| Rush Time | 12 business days |
| Packaging | Opp bag |
| Package Size | 1000 per Carton |
| Shipping Weight | 44 lbs |
Related products

Christmas Craft Ornament, 5cm Hollow-Out Pattern Jingle Bell
$0.59 - $1.79
Cozy Plush Gift Bag For Kids- Large Flannel Christmas Stocking
$9.00 - $12.70
Stainless Steel Candle Snuffer Wick Extinguisher
$2.18 - $5.90
Xmas Tree Pendant Hanging Gift Bag
$1.17 - $1.67











