This trendy naturally casual straw woven tote/shoulder bag made with high quality straw material and easy over-the-shoulder PU leather handles is a talking point wherever you go.
| Color | White, Black |
|---|---|
| Material | See Description |
| Product Size | 8.66" x 4.33" x 7.08" |
| Imprint Size | 1.5" x 0.25" |
| Imprint Location | Front |
| Imprint Method | Silk Screen |
| Production Time | 15-20 days |
| Shipping Weight | 50 lbs |
| Product Number | PLA312 |
| Theme | Camping, College, Hiking, Outdoors, Shopping |













