Wooden Picture Holders With Clip
$7.22
PLA310
Wooden picture holders with clips offer a versatile way to display photos, artwork, or mementos on walls or tables.
| Amount | Price | Price Code |
|---|---|---|
| 50 - 99 | $7.22 | R |
| 100 - 249 | $6.57 | R |
| 250 - 499 | $6.08 | R |
| 500 - 999 | $5.77 | R |
| 1,000 - 2,999 | $3.77 | R |
| 3,000+ | $2.54 | R |
Choose a solid color for a clean and modern look, or go with our distressed options for a rustic or shabby chic style; a very flexible home decor design piece; Perfect to display your favorite memories, family portraits, vacation photos and more The clips give you flexibility to display photos of any odd size or aspect ratio; Fast and convenient to swap your photos and always have a fresh display; Get creative with what you clip – it doesn’t need to be only photos. Sturdy build, made from MDF composite fiberboard with real wood veneer to give a quality feel; Features both a saw-tooth hook to hang on your wall and an easel stand for tabletop or desktop display.
| Color | White, Brown |
|---|---|
| Material | See Description |
| Product Size | 11" x 10" x 0.2" |
| Imprint Size | 1.5" x 0.25" |
| Imprint Location | Front |
| Imprint Method | Silk Screen |
| Production Time | 15-20 days |
| Shipping Weight | 50 lbs |
| Product Number | PLA310 |
| Theme | Decoration, Education, Office, Organization |













