Large size for everyday use. They’re great for stirring things like coffee, tea, smoothies, and chocolate milk.Rounded corners-hand-polished smooth and delicate, comfortable to touch without hurting your mouth One-piece molding-sturdy and durable, not easy to breed bacteria.Intimate design-the design of the spoon handle is novel and fashionable, and the hook design is convenient and practical.
| Color | Brown |
|---|---|
| Material | See Description |
| Product Size | 11.0" x 2.15" |
| Imprint Size | 1.5" x 0.25" |
| Imprint Location | Front |
| Imprint Method | Silk Screen |
| Production Time | 15-20 days |
| Shipping Weight | 50 lbs |
| Product Number | PLA709 |
| Theme | Eating, Food, Kitchen, Outdoors, Travel |











