This personalized key keychain makes an elegant and sentimental gift for your boyfriend or husband, the inspirational message will remind your lover to keep safe while he is driving. Drive safe keychain gifts for your driver trucker husband,valentines day gift for boyfriend,birthday gift for boyfriend,Anniversary gifts for husband.
| Color | Brown |
|---|---|
| Material | See Description |
| Product Size | 3.0" x 0.95" |
| Imprint Size | 1.5" x 0.25" |
| Imprint Location | Front |
| Imprint Method | Silk Screen |
| Production Time | 15-20 days |
| Shipping Weight | 58 lbs |
| Product Number | PLA744 |
| Theme | Automotive |









