Women’s Genuine Leather Coin Purse
$9.25
PLA613
A women’s genuine leather coin purse crafted from soft cow split leather, ideal for carrying essentials like cash, cards, and keys.
| Amount | Price | Price Code |
|---|---|---|
| 50 - 99 | $9.25 | R |
| 100 - 249 | $7.23 | R |
| 250 - 499 | $6.03 | R |
| 500 - 999 | $5.17 | R |
| 1,000 - 2,999 | $4.50 | R |
| 3,000+ | $4.02 | R |
Soft Cow Split Leather Featuring Pebble Grain, Polyester Inner Material. Perfect Fit In Pants / Front Pocket, It Is The Perfect Size for Your Handbags That A Full Size Wallet Will Not Fit. Designed To Hold Paper Money, Multi-Cards, Driver’s License, Coins, Car & House Key, Etc.
| Color | Black, Blue, Brown, Green, Orange, Pink, Yellow, Red, Purple |
|---|---|
| Material | See Description |
| Product Size | 4.33" x 3.54" |
| Imprint Size | 1.5" x 1.5" |
| Imprint Location | Front |
| Imprint Method | Silk Screen |
| Production Time | 15-20 days |
| Shipping Weight | 51 lbs |
| Product Number | PLA613 |
| Theme | Fashion, Hotel, Office, Spa, Travel |













