Designed to put wallet, sunglass, cell phone and other little things, this is a very stylish and practical day clutch, evening bag and handbag.It’s a favorite gift for daily and festival, you can take it to anywhere,enough to hold your daily items, eye-catching when hold it in the street; Zipper closure, envelope shape, oversize, simple design, it is trendy, classic and elegant.
| Color | White |
|---|---|
| Material | See Description |
| Product Size | 13" x 9" |
| Imprint Size | 1.5" x 1.5" |
| Imprint Location | Front |
| Imprint Method | Silk Screen |
| Production Time | 15-20 days |
| Shipping Weight | 39 lbs |
| Product Number | PLA157 |
| Theme | Camping, Fashion, Outdoors, Shopping, Travel |













