Women Canvas Laptop Tote Bag
$26.67
PLA886
A durable canvas tote bag with multiple compartments, suitable for laptops, books, and daily essentials.
| Amount | Price | Price Code |
|---|---|---|
| 150 - 299 | $26.67 | R |
| 300 - 499 | $26.00 | R |
| 500 - 999 | $25.00 | R |
| 1,000 - 2,999 | $24.17 | R |
| 3,000 - 4,999 | $21.67 | R |
| 5,000+ | $20.50 | R |
This Durable Everyday Tote Bag Is Crafted from Sturdy Canvas and Cute Stripe Lining with Double-rolled Handles Leather Stitch that Wonderful Workmanship Feel Extra Comfy on Your Shoulder.The Versatile Fun Tote Is Go-to for Daily Carry, Perfect Tote for All Around Use, Make Handbag Purse, Work Bag, Laptop Bag, School Bag, Work Bag In One.Lightweight canvas fabric and durable PU leather handle. The top zipper opens and closes, which is scratch-resistant and durable.Interior and exterior pockets hold yours daily belongings. This large tote can accommodate 11″ to15.6″ Different Size Laptop,folders, A4 files, books, cosmetics, cellphone, charger, water bottle, wallet, lunch box and more.
| Color | Black, Blue, Red, Gray, Yellow, Green, White, Brown |
|---|---|
| Material | See Description |
| Product Size | 16.0" x 4.3" x 13.5" |
| Imprint Size | 1.5" x 0.25" |
| Imprint Location | Front |
| Imprint Method | Silk Screen |
| Production Time | 15-20 days |
| Shipping Weight | 48 lbs |
| Product Number | PLA886 |
| Theme | Holiday, Sports, Travel, Vacation |















